Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 4 czerwca 2017 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj – 4 czerwca o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej  wspólnoty  różańcowej.

Nabożeństwo  czerwcowe  i  procesja  eucharystyczna  dzisiaj  o  godz. 18.30.

Z racji obchodzonego dzisiaj Dziesiątego Dnia Dziękczynienia, w całej Polsce, odbywa się zbiórka ofiar na prace wykończeniowe Świątyni Opatrzności Bożej. Ofiary  na  ten cel  zbierane  są  przez  młodzież  przy  wyjściach  z  kościoła.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego przed Najświętszym Sakramentem codziennie  w  czerwcu  o  godz. 18.30.

Poniedziałkowa modlitwa wypominkowa za zmarłych w czerwcu odbywać się  będzie  o  godz. 18.00,  przed  nabożeństwem  czerwcowym.

Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja we wtorek – 6 czerwca po Eucharystii o godz. 19.00 w sali na pierwszym piętrze plebanii. Zapraszamy na to spotkanie także  nowych  chętnych  do  działalności  w  Kole  Przyjaciół  Radia  Maryja.

Pielgrzymkę do Niepokalanowa w sobotę ? 17 czerwca, organizuję Rycerstwo Niepokalanej.  Zapisy  przyjmujemy  w  zakrystii  i  w  kancelarii  parafialnej.

Warszawski Marsz dla Życia  i Rodziny, już po raz dwunasty, odbędzie się w przyszłą niedzielę ? 11 czerwca. Marsz wyruszy o godz. 12.45 z Placu Trzech Krzyży. Zapraszamy do udziału w Marszu wszystkich, a szczególnie rodziny z dziećmi. W czasie Marszu odbędzie się kwesta na Dom Samotnej Matki w Chyliczkach.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety  prosimy  składać  do puszki,  która  się  tam  znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze w parafii, które w ostatnim tygodniu złożyło sześć rodzin oraz dwu rodzinom za fundację kolejnych stacji w Maryjnym Ogrodzie Różańcowym, który powstaje przy grocie Maryjnej, jako wotum na stulecie objawień fatimskich. Dotychczas ufundowanych zostało trzynaście stacji różańcowych, pozostało więc jeszcze do wykonania siedem stacji. Wszystkim troszczącym  się  o  materialne  potrzeby  parafii  składamy  serdeczne ?Bóg zapłać?.

Z racji dzisiejszej Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, przy wyjściu z kościoła, Odnowa  w  Duchu  Świętym  rozdaje  karteczki  z  fragmentami  Pisma Świętego.