XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2017 r.

Miesięczne zebranie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to zebranie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, nie ma Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie w dni powszednie i w niedziele pozostają bez zmian.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 7 lipca od godz.18.00.

Uczniów gimnazjum i szkół średnich, którzy otrzymali indeksy nauki religii w poprzednich latach w naszej parafii, prosimy o przyjście z indeksem do kancelarii parafialnej, aby tegoroczną ocenę z religii odnotować w księgach parafialnych.

Po majowo – czerwcowej przerwie wznawiamy nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na te nabożeństwa.

Przypominamy, że w każdą sobotę odbywa się w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu po Eucharystii o godz. 19.00 do godz. 21.00. Adorację prowadzi grupa modlitewna działająca w naszej parafii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Misja Świętej Faustyny zaprasza na dwudniową pieszą pielgrzymkę do Ostrówka w dniach 29 ? 30 lipca. Ostrówek to miejscowość, gdzie przed wstąpieniem do klasztoru, przez rok pracowała Św. Faustyna. Bliższe informacje o pielgrzymce i zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się w przyszłą niedzielę ? 9 lipca. Pielgrzymkę organizuje Parafialne Koło Przyjaciół Radia Maryja. Zapisy w zakrystii.