13 Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie w lipcu i sierpniu będą sprawowane według stałego porządku. Także kaplica adoracyjna w lipcu i sierpniu otwarta będzie codziennie w godz. 9.00 ? 22.00.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 5 lipca od godz.18.00.

Po majowo – czerwcowej przerwie wznawiamy nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na te nabożeństwa.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 6 lipca po Eucharystii o godz. 19.00.

Miesięczne zebranie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę ? 7 lipca o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na trwający generalny remont schodów do kościoła, które w czerwcu złożyło piętnaście rodzin na łączną sumę 2.600 zł. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.