20 Niedziela Zwykła – 19 sierpnia 2018 r.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściach z kościoła przeprowadza Zespół ?Caritas?. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę ? 25 sierpnia o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Pielgrzymkę do Loretto koło Wyszkowa w dniu 9 września, organizuje Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.