3 Niedziela Wielkanocy – 5 maja 2019 r.

Miesięczne spotkanie grupy Żywego Różańca dzisiaj – 5 maja o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Procesja eucharystyczna z nabożeństwem majowym dzisiaj o godz. 18.30.

Nabożeństwa majowe przed Najświętszym Sakramentem codziennie w maju o godz. 18.30 w kościele, przed grotą maryjną w dni powszednie po Eucharystii o godz. 10.00, przy kapliczce w parku przed szkołą na Bokserskiej w niedziele i środy o godz. 20.00.

Poniedziałkowe wypominki za zmarłych w maju odbywają się o godz. 18.00.

Otwarte dla wszystkich chętnych, spotkanie grupy Misja Św. Faustyny w środę ? 8 maja, po Eucharystii o godz. 19.00, w sali na pierwszym piętrze plebanii.

W maju i czerwcu organizowane są następujące pielgrzymki:

– Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w sobotę – 18 maja.

– Duszpasterstwo młodzieży organizuje wyjazd na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich w sobotę i niedzielę – 1 i 2 czerwca.

– Misja Św. Faustyny zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Białegostoku i Wilna, śladami działalności bł. ks. Michała Sopoćki w dniach 21-23 czerwca.

Bliższe informacje o pielgrzymkach i zapisy na nie w zakrystii po Mszy św.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę – 12 maja, przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Warszawie.

Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17 ? 19 maja br. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą na swoje życie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego Seminarium.

KONWERSATORIUM BIBLIJNE – 2019 r.

wtorki, godz. 19.00 ? sala dolnego kościoła

prowadzi – ks. prałat dr Andrzej Bosowski

7 V – Mity pogańskie o zmartwychwstaniu a opowiadania ewangeliczne

14 V – Idźcie ! jesteście posłani !

Z A P R A S Z A M Y