3 Niedziela Zwykła ? 26 stycznia 2020 r.

Zapraszamy na wspólne kolędowanie, które poprowadzą grupy liturgiczne naszej parafii dzisiaj o godz. 13.30.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek 27 I ? Cybernetyki 4 i 4A oraz Obrzeżna 7A

wtorek 28 I ? Cybernetyki 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2G, 2F i 2 H

środa 29 I ? Cybernetyki 7C, 7D, 7E, 7F, 7G i 7H

czwartek 30 I ? Kłobucka 8 oraz Złoty Potok 1 i 5

piątek, 31 I ? Kłobucka 8A i 8B

sobota, 1 II ? Kłobucka 8C i 8D

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.30. Aby przyjąć kapłana prosimy na drzwiach mieszkania wywiesić kartkę informującą, że zapraszamy księdza do swojego mieszkania. Zamiast własnej kartki, można skorzystać z zawieszki o przyjęciu kapłana, którą można wziąć ze stolika za środkowym rzędem ławek. Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie w klatce schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu. Porządek wizyty duszpasterskiej na luty, wywieszony jest w gablotce przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii.

Wszystkich chorych zapraszamy na Eucharystię w środę – 29 stycznia o godz. 19.00. Po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie ciała i duszy.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 1 lutego po Eucharystii godz. 19.00.

Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie – Matki Bożej Gromnicznej, obchodzimy w przyszłą niedzielę – 2 lutego. Poświęcenie gromnic na każdej Eucharystii. Gromnice rozprowadzane będą przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Na każdej Eucharystii będzie także możliwość złożenia przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 2 lutego o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę o godz. 18.30.

11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Naszych chorych parafian zapraszamy za dwa tygodnie, w sobotę – 8 lutego na godz.10.00. W czasie sprawowanej Eucharystii, udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy rodziny i sąsiadów o zatroszczenie się, aby chorzy i starsi parafianie, mogli wziąć udział w tej uroczystości.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

Misja Św. Faustyny zaprasza wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymkę do Płocka, w rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego św. Faustynie, która planowana jest na sobotę – 22 lutego. Zapisy w zakrystii.

Zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która planowana jest na listopad, przyjmuje ks. Marek w zakrystii. Program pielgrzymki dostępny jest na stoliku z prasą oraz na stronie internetowej parafii.

PLANOWANA WIZYTA DUSZPASTERSKA ? 2020 r.

3.II, poniedziałek ? Pieskowa Skała 9, 11, 13 i 15

4.II, wtorek ? Jurajska 3, 3A i 4