7 Niedziela zwykła – 24 lutego 2019 r.

Wszystkich chorych na ciele i duszy zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która sprawowana będzie w środę – 27 lutego o godz. 19.00.

Zapraszamy narzeczonych na przygotowanie do zawarcia sakramentu małżeństwa. Nowy cykl konferencji przedmałżeńskich rozpoczniemy od czwartku – 28 lutego o godz. 20.00 w sali dolnego kościoła.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, rozpoczynamy w środę ? 6 marca o godz. 20.00 w sali przy kancelarii parafialnej.

Rezerwację intencji mszalnych na drugie półrocze 2019 roku, tj. od lipca do grudnia, przyjmować będziemy od piątku – 1 marca w kancelarii parafialnej. W dni powszednie na bieżąco są wolne intencje mszalne, które można zamawiać w zakrystii lub kancelarii.

Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek – 1 marca od godz. 9.30 i od godz.18.00.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę ? 2 marca po Eucharystii godz. 19.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na specjalnie prwadzone dla nich nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 9.00.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Odbywają się one w soboty o godz. 18.30. W czasie tych nabożeństw modlimy się za naszą Ojczyznę i w naszych osobistych intencjach.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

Odnowa w Duchu Św. Zaprasza na pielgrzymkę kolejową do Niepokalanowa na zawierzenie Matce Bożej w sobotę 2 marca br. Zbiórka przed kościołem o godz. 6.40.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 3 marca o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę – 3 marca o godz. 18.30. Będzie to ostatnia procesja przed Wielkanocą. Na procesję zapraszamy wszystkich czcicieli Najświętszego Sakramentu a szczególnie dzieci przygotowujące się do Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.

KONWERSATORIUM BIBLIJNE – 2019 r.

wtorki, godz. 19.00 ? sala dolnego kościoła

prowadzi – ks. prałat dr Andrzej Bosowski

26 II – Najazd Sennacheryba na Judę

5 III – Zajęcie Jerozolimy przez Babilończyków

12 III – Wygnanie do Babilonii

19 III – Zorobabel i odbudowa świątyni Jerozolimskiej

26 III – Reformy Nehemiasza i Ezdrasza

2 IV – Jezus zapowiada upadek Jerozolimy

przerwa rekolekcyjna i świąteczna

23 IV – Wydarzenie w Emaus

30 IV – Wiara w Zmartwychwstanie w ujęciu Św. Pawła

7 V – Mity pogańskie o zmartwychwstaniu a opowiadania ewangeliczne

14 V – Idźcie ! jesteście posłani !

Z A P R A S Z A M Y