11 Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r.

• Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie w czerwcu o godz. 18.30.
  • Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół ?Caritas?, który rozdaje także biuletyn o działalności charytatywnej w naszej parafii. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.
  • Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne ?Odkryj moc Ducha Świętego?, które odbędzie się poniedziałek 18 czerwca br. po Mszy św. o 19:00.
  • Klub Filmowy zaprasza w środę – 20 czerwca o godz. 19.45 do sali na pierwszym piętrze plebanii. Temat spotkania ? ?Jak walczyć o udane małżeństwo??.
  • Zapraszamy wszystkie służby liturgiczne, a więc: ministrantów, bielanki, lektorów, scholę dziecięcą i młodzieżową, psałterzystów, chór, męską służbę dorosłych i nadzwyczajnych szafarzy Komunii, na Eucharystię w czwartek ? 21 czerwca o godz. 19.00. Po Eucharystii w dolnym kościele odbędzie się spotkanie służb liturgicznych.
  • Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 23 czerwca o godz. 9.00. Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii.
  • W lipcu i sierpniu, nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00.
  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.
  • Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyła jedna rodzina. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.
  • Rycerstwo Niepokalanej organizuje następujące pielgrzymki: do Gietrzwałdu ? 30 czerwca i do Częstochowy ? 8 lipca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.