17 Niedziela Zwykła – 28 lipca 2019 r.

W czwartek ? 1 sierpnia, przypada 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Za poległych w Powstaniu Warszawskim modlić się będziemy tego dnia na Eucharystiach o godz. 7.00 i 19.00. Uroczysta polowa Msza święta przy pomniku Powstania Warszawskiego na placu Krasińskich, zostanie odprawiona w środę – 31 lipca o godz. 18.00.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 2 sierpnia od godz.18.00.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 3 sierpnia po Eucharystii g. 19.00.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

Miesięczne zebranie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 4 sierpnia o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na trwający generalny remont schodów do kościoła, które w lipcu złożyło osiemnaście rodzin na łączną sumę 4.850 zł. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.

W związku z generalnym remontem schodów wejściowych do kościoła, przez najbliższy miesiąc, główne drzwi wejściowe do kościoła będą nieczynne. Prosimy więc o korzystanie z bocznych drzwi wejściowych do kościoła. Poza godzinami, kiedy sprawowana jest Msza Święta, dla osób przychodzących do kościoła na modlitwę, otwarte będą drzwi boczne z tyłu kościoła od strony krzyża papieskiego.

Obrzęd błogosławienia pojazdów odbywa się dzisiaj po każdej Eucharystii. Samochody prosimy ustawiać na placu przykościelnym od strony cukierni.

Zapisy na Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę, prowadzone będą w kościele akademickim Św. Anny od 2 do 4 sierpnia. Zapisy na Warszawską Pielgrzymkę Paulińską, prowadzone będą w kościele Ojców Paulinów od 2 do 5 sierpnia. Zapisy przyjmowane są także drogą internetową.