18 Niedziela Zwykła – 1 lipca 2018 r.

Miesięczne zebranie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to zebranie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, nie ma Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie w lipcu i sierpniu sprawowane są według stałego porządku. Kaplica adoracyjna w lipcu i sierpniu otwarta jest codziennie w godzinach 9.00 ? 22.00.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 6 lipca od godz.18.00.

Po majowo – czerwcowej przerwie wznawiamy nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na te nabożeństwa.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę ? 7 lipca po Eucharystii godz. 19.00.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się w przyszłą niedzielę ? 8 lipca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły dwie rodziny oraz za ofiarę na kaplicę adoracyjną, którą złożyła jedna rodzina. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.

Także w tym tygodniu trwały będą prace przy głównych drzwiach wejściowych do kościoła. W związku z tym będą one nieczynne. Prosimy o korzystanie w tym czasie z bocznych drzwi wejściowych do kościoła tak od strony parkingu jak i od strony groty maryjnej.