2 Niedziela Zwykła ? 14 stycznia 2018 r.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek 15 I ? Śniardwy 1, 2, 3 i 5

wtorek 16 I ? Orzycka 8 i 12

środa 17 I ? Bełdan 4, Orzycka 6 i 10 oraz Wydmińska 4

czwartek 18 I ? Bełdan 5 i 9

piątek 19 I ? Orzycka 4 i 4a

sobota 20 I ? Bełdan 1 i 3 oraz Orzycka 1

Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie na drzwiach klatki schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu. Planowany porządek wizyty duszpasterskiej do końca stycznia i na luty wywieszony jest w gablotce przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii. Porządek ten potwierdzany będzie w niedzielnych ogłoszeniach. Podane są tam także terminy dodatkowych dni wizyty duszpasterskiej dla rodzin, które zostały pominięte w wyznaczonym terminie lub nie było ich w domu a pragną zaprosić kapłana z wizytą duszpasterską do swojego mieszkania. W tych terminach mogą także zapisać się ci, którzy zamieszkali w blokach oddanych do użytku w poprzednim roku i ich blok nie zastał umieszczony w planie tegorocznej wizyty duszpasterskiej.

Przypominamy, że przynależność do parafii wiąże się z miejscem naszego zamieszkania a nie zameldowania. Dlatego każdy, kto zamieszkał na terenie naszej parafii i nie został wpisany do ewidencji parafialnej w czasie wizyty duszpasterskiej kapłana, powinien osobiście zgłosić się do kancelarii parafialnej i zapisać się na listę parafian. Przypominamy o tym, ponieważ przychodzą do kancelarii parafialnej osoby, które potrzebują zaświadczenia, że są katolikami, a nie ma ich w spisie parafian.

Otwarte dla wszystkich chętnych, spotkanie grupy Misja Św. Faustyny, w piątek 19 stycznia, po Eucharystii o godz. 19.00, w sali na pierwszym piętrze plebanii.

Zapraszamy na program poetycki o Bożym Narodzeniu przygotowany przez Autorski Teatr Poetycki, któtry odbędzie się w przyszłą niedzielę ? 21 stycznia o godz.12.00 w sali dolnego kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyła jedna rodzina oraz za ofiary na budowę kaplicy adoracyjnej, którą złożyły trzy rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.

PLANOWANA WIZYTA DUSZPASTERSKA styczeń ? luty 2018 r.

15 I ? poniedziałek ? Śniardwy 1, 2, 3 i 5

16 I ? wtorek ? Orzycka 8 i 12