12 Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego przed Najświętszym Sakramentem codziennie w czerwcu o godz. 18.30.

Poniedziałkowa modlitwa wypominkowa za zmarłych w czerwcu, odbywa się o godz. 18.00.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół ?Caritas?, który rozdaje także biuletyn o działalności charytatywnej w naszej parafii. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 27 czerwca o godz. 19.00. Od godz. 17.45 – przed nabożeństwem czerwcowym – imienna modlitwa za tych zmarłych.

W lipcu i sierpniu nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie w lipcu i sierpniu będą sprawowane według stałego porządku. Także kaplica adoracyjna w lipcu i sierpniu otwarta będzie codziennie w godz. 9.00 ? 22.00. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna będzie w godzinach popołudniowych: w poniedziałki ? 19.30 – 20.30 oraz od wtorku do piątku w godzinach ? 17.00 – 18.30.