17 Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

Pierwszy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę ? 31 lipca o godz. 19.00. Imienna modlitwa za tych zmarłych od godz. 18.15.

Miesięczne zebranie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 1 sierpnia o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Obrzęd błogosławienia pojazdów odbywa się dzisiaj po każdej Eucharystii. Samochody prosimy ustawiać na placu przykościelnym od strony cukierni.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

W przyszłą niedzielę ? 1 sierpnia, przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Za poległych w Powstaniu Warszawskim modlić się będziemy tego dnia na każdej niedzielnej Eucharystii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.