Dwudziesta Niedziela Zwykła –  20 sierpnia 2023 r.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściach z kościoła przeprowadza Zespół „Caritas”. Stała puszka Parafialnego Zespołu „Caritas”, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzimy w sobotę – 26 sierpnia.  Eucharystie w tym dniu o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 26 sierpnia o godz. 19.00. Imienna modlitwa za tych zmarłych od godz. 18.30.

Za tydzień będziemy gościli w naszej parafii misjonarza z Papui-Nowej Gwinei ks. Dariusza Woźniaka, który wygłosi do nas Słowo Boże.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.