Trzynasta  Niedziela  Zwykła  –  2 lipca 2023

Trzynasta  Niedziela  Zwykła  –  2 lipca 2023 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej  wspólnoty  różańcowej.

Pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek – 6 lipca po Eucharystii o godz. 19.00 do 21.00.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 7 lipca od godz.18.30.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Kancelaria parafialna  w  wakacje  czynna  jest  tylko  w  godzinach  popołudniowych.

Parafia organizuje wyjazd na beatyfikację rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów wraz z ich dziećmi, która odbędzie się 10 września w Markowej. Bliższych informacji udziela i przyjmuje zapisy Ks. Krystian.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Lourdes, Montserrat, Barcelony w dniach od 27 września do 4 października. Są jeszcze wolne miejsca. Bliższych informacji udziela Ks. Proboszcz.

Cotygodniowe nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele, odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie tych nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę, przyzywając wstawiennictwa naszych świętych rodaków.

Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.