XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2017

Przyjmujemy kandydatów do ministrantów, bielanek oraz scholii dziecięcej. Spotkanie informacyjne dla chętnych dzieci wraz z ich rodzicami dzisiaj – 24 września po Eucharystii o godz. 11.00 w sali dolnego kościoła.

Zebranie rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym będą przygotowywały się do Pierwszej Komunii św. dzisiaj – 24 września o godz. 18.15 w kościele.

Dziś ostatni dzień zgłaszania kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej. Na stoliku, za środkowym rzędem ławek, wyłożone są kartki, na których wpisujemy kandydatów do Rad i wkładamy kartkę do puszki tam ustawionej. Parafialna Rada Duszpasterska i Rada Ekonomiczna w nowych składach, na kolejną trzyletnią kadencję, zostaną powołane w Odpust Parafialny – 10 października.

Przyjmujemy zapisy młodzieży ze szkół średnich na przygotowanie do bierzmowania, codziennie przez tydzień, od poniedziałku – 25 września w kancelarii parafialnej, w godzinach jej otwarcia. Młodzież przychodzi z rodzicami oraz indeksami nauki religii. Przygotowanie dorosłych do bierzmowania odbywa się środy o godz. 20.00 w sali przy kancelarii parafialnej.

Wszystkich chorych na ciele i duszy zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która sprawowana będzie w środę ? 27 września o godz. 19.00.

Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast całego świata, odbywać się będzie w czwartek – 28 września. Także nasza parafia włączy się w to dzieło. Misja Świętej Faustyny zaprasza 28 września o godz. 15.00 na następujące skrzyżowania: Rzymowskiego i Gotarda, Rzymowskiego i Al. Wilanowska oraz Al. Lotników i Modzelewskiego, gdzie będzie prowadzona modlitwa do Bożego Miłosierdzia.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę ? 30 września od godz. 9.00. Prosimy o potwierdzenie po wakacyjnej przerwie dotychczas odwiedzanych chorych oraz  zgłaszanie nowych osób w zakrystii lub w kancelarii.

Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 1 października o godz. 16.30.

Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę o godz. 18.30. Na procesję zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci przygotowujące się do Rocznicy Komunii Świętej.

Rezerwację intencji mszalnych na pierwsze półrocze przyszłego roku przyjmować będziemy od 2 października w kancelarii parafialnej, w godzinach jej otwarcia.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualną ofiarę na potrzeby gospodarcze w parafii, którą w ostatnim tygodniu złożyła jedna rodzina oraz za ofiarę na budowę kaplicy adoracyjnej, którą złożyła także jedna rodzina. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.