XXX Niedziela Zwykła ? 29.10.2017 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w środę – 1 listopada. Eucharystie we Wszystkich Świętych odprawiane będą według porządku niedzielnego, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 17.30, której w tym dniu nie będzie. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, popularnie zwane ?Dniem Zadusznym? obchodzimy w czwartek – 2 listopada. Eucharystie w tym dniu o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00. Procesja z modlitwami za zmarłych w ?Dzień Zaduszny? po Eucharystii o godz. 10.00.

Odpust zupełny dla zmarłych, można zyskać codziennie w dniach od 1 do 8 listopada za nawiedzenie i modlitwę na cmentarzu oraz po spełnieniu zwykłych warunków, które obejmują: stan łaski uświęcającej, modlitwę według intencji Ojca Świętego i wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

Przyjmujemy na ? wypominki ? za zmarłych. Za poleconych na wypominki roczne, modlimy się w każdy poniedziałek roku o godz. 18.30. Za poleconych na Mszę roczną, odprawiamy Msze św. w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 19.00. Za poleconych na wypominki jednorazowe modlimy się 2 listopada po Mszy o godz. 10.00. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.

W czwartek ? 2 listopada, obchodzimy pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Eucharystii wieczornej do godz. 21.00.

W piątek ? 3 listopada, obchodzimy pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa, przed południem – od godz. 9.30 i po południu – od godz. 18.00.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 4 listopada po Eucharystii godz. 19.00.

Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Odbywają się one w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na te nabożeństwa.

Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 5 listopada o godz. 16.30.

Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę – 5 listopada o godz. 18.30. Na procesję zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci przygotowujące się do Rocznicy Komunii Świętej.

Przypominamy, że pozyskaliśmy do naszego kościoła relikwie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, które możemy przyjąć w swoim domu, zanim zostaną umieszczone na stałe w kościele. Zapisy na przyjęcie relikwii przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze w parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły dwie rodziny oraz za ofiary na budowę kaplicy adoracyjnej, którą złożyły trzy rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.