II Niedziela Wielkiego Postu ? 25 luty 2018

 1. Przypominamy porządek nabożeństw wielkopostnych:

– droga krzyżowa – w każdy piątek o godzinach: 10.30, 18.00 – dla dzieci i 19.45

– gorzkie żale – w każdą niedzielę o godz. 18.30

 1. Zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej dzisiaj – 25 lutego o godz. 20.00 na plebanii.
 2. Wszystkich chorych na ciele i duszy zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która sprawowana będzie w środę – 28 lutego o godz. 19.00.
 3. W czwartek – 1 marca, obchodzimy pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Eucharystii wieczornej do godz. 21.00.
 4. Rezerwację intencji mszalnych na drugie półrocze 2018 roku, tj. od lipca do grudnia, przyjmować będziemy od czwartku – 1 marca w kancelarii parafialnej.
 5. Przypominamy, że rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w czwartki o godz. 20.00 w sali dolnego kościoła. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, rozpoczynamy w środę – 28 lutego o godz. 20.00 w sali przy kancelarii parafialnej.
 6. W piątek ? 2 marca przypada w naszym kościele ogólnowarszawski wielkopostny dzień stacyjny. Przez cały dzień odbywać się będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a kapłani dyżurować będą w konfesjonale. Msze św. sprawowane będą o godzinach: 7.00, 10.00 i 20.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.00. Droga krzyżowa o godzinach: 10.30 i 18.00. Anioł Pański i Różaniec o godz. 12.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz.15.00. Gorzkie Żale o godz. 19.00. Apel Jasnogórski o godz.21.00.
 7. Spowiedź pierwszopiątkowa dla dzieci od godz. 17.30. Droga krzyżowa dla dzieci z Komunią św. pierwszopiątkową o godz. 18.00.
 8. Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę ? 3 marca po Eucharystii godz. 19.00.
 9. Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
 10. W przyszłą niedzielę – 4 marca przypada dzień imienin naszego biskupa: Kardynała Kazimierza Nycza oraz księży rezydentów w naszej parafii: Ks. Kazimierza Jatczaka i Ks. Kazimierza Pierzchały. Solenizantów polecamy modlitwie parafian.
 11. Spotkanie grupy Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 4 marca o godz. 16.30.
 12. Od kilku lat druga niedziela Wielkiego Postu to w Polsce dzień solidarności z misjonarzami. Zbiórka na pomoc dla ponad 2 tys. misjonarzy i misjonarek z Polski pracujących w 97 krajach świata, odbywa się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
 13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej która wyłożona jest na stoliku za ławkami.
 14. Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły trzy rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.