Trzynasta Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2016 r.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie w czerwcu o godz. 18.30.

Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła obchodzimy w środę – 29 czerwca. Eucharystie w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i 19.00. Ofiary składane w tym dniu na taca przeznaczone będą na Stolicę Apostolską. Jest to także dzień imienin Ks. Pawła, za którego modlić się będziemy na Eucharystii o godz. 19.00.

Uczniów gimnazjum i szkół średnich, którzy otrzymali indeksy nauki religii w poprzednich latach w naszej parafii, prosimy o przyjście z indeksem do kancelarii parafialnej, aby tegoroczną ocenę z religii odnotować w księgach parafialnych.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30, Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00, oraz codziennej modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Pozostałe Eucharystie w dni powszednie i niedziele pozostają bez zmian.

W najbliższy piątek – 1 lipca, obchodzimy I piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 18.00.

Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające za grzechy, odprawiane w pierwsze soboty miesiąca, które sprawowane będzie w sobotę – 2 lipca o godz. 9.00. Po nabożeństwie Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 2 lipca o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę – 3 lipca o godz. 17.30 w sali dolnego kościoła.

Koło Przyjaciół Radia Maryja przyjmuje dzisiaj, przy głównym wyjściu z kościoła, wpłaty ofiar na Radio Maryja oraz zapisy na ogólnopolską pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się w drugą niedzielę lipca.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na prace gospodarcze w parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły 2 rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.